طراحی وب سایت رستوران

 

restaurant web design tap42

 


امروزه موفقیت در تمام کسب و کار ها به نوعی وابسته به وب سایت آنها است. طراحی وب سایت رستوران نیز از آن دسته طراحی هایی است که به موفقیت رستوران در زمینه کاریش کمک بسزایی خواهد کرد. بسیاری از ما با کمک مکان خود رستوران های اطراف مان را پیدا می کنیم و با وارد شدن به وب سایت آنها از منو و غذا های آنها مطلع می شویم. پس ترجیح می دهیم با توجه به مکان رستوران، نوع غذاهای آن و ساعات کار آن ، رستوران مورد نظر را در همان جایی که هستیم به وسیله دسکتاپ و یا موبایل پیدا کنیم. در این مقاله به دانستنی های طراحی وب سایت رستوران می پردازیم.

 


- طراحی وب سایت رستوران سفارشی و اختصاصی

 

restaurant web design jeygroup

 

 

restaurant web design mariecatribs

 


وب سایت رستوران خود رابه صورت اختصاصی برای رستوران خود و مشتریانتان طراحی کنید. طرح های خودتان، چیدمان خودتان، سازمان دهی محتوا با ایده های خودتان، گالری عکس ها، شبه اجتماعی با جمله بندی خودتان. یک طراحی وب سایت رستوران سفارشی و اختصاصی . رقابای ما برای طراحی وب سایت رستوران ها از قالب های آماده استفاده می کنند. ما از قالب های اختصاصی استفاده می کنیم! قالب مخصوص شما همان طور که در نظر دارید. چرا وب سایت رستوران شما شبیه به وب سایت صد ها رستوران دیگر شود؟! وقتی میتواند وب سایت ای تاثیر گذار، جذاب و مفید باشد.
وب سایت رستوران شما چهره ی رستوران شما در مقابل مشتریانتان در دنیای دیجیتال است. پس آن را به وب سایت ای با تجربه ای غنی و تعاملی که نمایان گر برند و شخصیت رستوران شماست برای کاربرانتان تبدیل کنید. این موارد از تکنیک های اثبات شده در بازاریابی اینترنتی وب سایت رستوران ها هستند.
شبکه های اجتماعی خود را به وب سایت رستوران خود متصل کنید. کاربر باید بتواند نوشته ها و عکس های شبکه های اجتماعی شما را بدون اینکه به آن شبکه وصل شود به طور مستقیم از وب سایت شما نیز مشاهده کند. رستوران خود را در همه جا به روز و پایدار نگه دارید.

 


- وب سایت رستوران واکنشگرا

 

restaurant web design responsive

 


طراحی وب سایت رستوران شما باید به گونه ای باشد که در موبایل به راحتی و درستی نمایش داده شود. به عبارت دیگر وب سایت رستوران واکنشگرا باشد. طراحی ، کارکرد و تجربه کاربری باید به بهترین نحو بهینه شوند. وب سیت رستوران شما باد در تمام وسایل ارتباطی از جمله موبایل و تبلت به خوبی دسکتاپ نمایش داده شود و عمل کند.
مکان یابی بسیار مهم است. کاربر با ورود به قسما مکان وب سایت شما از روی موبایل مکان خودش نمایش داده شده و نزدیک ترین شعبه شما (علاوه بر تمام شعبه ها) به او پیشنهاد خواهد شد. در این روند ٦١ درصد از جست و جو گران با شما تماس خواهند گرفت و ٥٩ درصد از آنها به رستوران شما خواهند آمد.
٨٠ از جست و جو گران بر این عقیده اند که قبل از مراجعه به رستوران باید منو را ببینند و ٧٠ درصد از آنها می گویند که منو باید به راحتی و درستی بر روی موبایل نمایش داده شود. ٦٢ درصد از آنها نیز می گویند اگر قادر به دیدن منوی رستوران بر روی موبایل نباشند به آنجا نخواهند رفت.

 

- شبکه های اجتماعی وب سایت رستوران

 

restaurant web design social integration

 


در بازار امروز، شهرت رستوران شما به وسیله شبکه های اجتماعی وب سایت رستوران شما تعیین می شود. باید اطمینان حاصل کنیم که وب سایت رستوران شما برای کسانی که به دنبال رستورانی مانند شما هستند به راحتی قابل پیدا شدن و دسترسی باشد. شگفت زده خواهید شد اگر ببینید شبکه های اجتماعی تا چه اندازه در شهرت رستوران شما مؤثر هستند.
برای موفقیت در شبکه های اجتماعی شما به بیننده هایی نیاز دارید که متشکل از کاربران با پتانسیل در زمینه شما باشند. بهینه کردن شبکه اجتماعی خود را به ما بسپارید. ما مطمئن می شویم پروفایل شما عالی به نظر برسد و فعال باشد. "یکپارچگی" به این معنی است که وب سایت شما همزمان با به روز زسانی شبکه اجتماعی شما، به روز خواهد شد و بیننده از همان وب سایت به محتوا و عکس های شبکه اجتماعی دسترسی خواهد داشت و نیازی به لینک جدا برای شبکه اجتماعی نمی باشد. راه درست شبکه اجتماعی این گونه است.

 

- بازاریابی ایمیل

 

restaurant web design social email marketing

 


بازاریابی ایمیل بکی دیگر از روشهایی است که باید به آن توجه شود. ایمیل های خبری زیبا بفرستید. برای مناسبت ها، مراسم، افتتاحیه ها و ... . چه کارتان را تازه شروع کرده باشید و چه لیستی بلند بالا از بیننده ها داشته باشید، باید بیننده ها را تشویق کنید تا در وب سایت رستوران شما عضو شوند و مطالب و عکس های شبکه اجتماعی شما را دنبال کنند.

 

- اپلیکشن موبایل

 

 

restaurant web design social mobile app

 


به وسیله اپلیکیشن موبایل کاربرانتان می توانند راحت تر با رستوران شما در ارتباط باشند، سفارشات آنلاین خود را ثبت کنند و عملیات های دیگری که مربوط به فروش شماست را انجام دهند. یکی از ویژگی های مثبت اپلیکیشن موبایل این است که حتی اگر بر روی موبایل شما بسته هم باشند، در زمینه در حال اجرا اند و برای شما پیام می فرستند. با کد های خاص به کاربران شبکه های اجتماعی و یا اعضای اپلیکیشن تان کپن های مختلف مانند درصد تخفیف و یا رایگان بودن بعضی سفارشات بدهید. به کاربران تان اجازه ثبت مستقیم سفارشات از طریق اپلیکیشن موبایل را بدهید. ویژگی هایی مانند ذخیره سفارشات قدیمی و یا ثبت سفارشات آینده را در نظر بگیرید.

 

- طراحی گرافیک اختصاصی

 

restaurant web design social egraphic design

 

 


طراحی گرافیکی اختصاصی وب سایت خود را به گرافیست های حرفه ای بسپارید. به یاد داشته باشید که ظاهر وب سایت رستوران شما اولین تصویریست که کاربر می بیند و اولین تاثیریست که رستوران شما بر او می گذارد. گرافیست شما باید رستوران شما را به خوبی بشناسد تا بتواند گرافیک اختصاصی شما را طراحی کند و و برای رستوران شما شخصیت بسازد. به یاد داشته باشید که منو تان باید ساده باشد.ساده به صورتی که بیینده را گیج نکند. کاربر برای دیدن غذا ها به منو شما سر میزند ولی اگر با پیچیدگی و نا مفهومی مواجه شود از آن صرف نظر خواهد کرد.

 

چند نمونه از وب سایت رستوران ها

 

restaurant web design auberge

 

 

 

 

restaurant web design boarshead

 

مطالعه دانستنی های طراحی وب سایت شبکه اجتماعی
مطالعه دانستنس های طراحی وب سایت شخصی
با مقالات دیگر کارآفرین وب  همراه ما باشید.