بازاریابی اینترنتی وب سایت هتل

 

digital marketing 1

 

بازاریابی اینترنتی وب سایت هتل شامل چند نکته ی مهم قابل توجه است که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

 

- مدیریت (SEM (Search Engine Marketing و (PPC (Pay-Per-Click


برای بسیای از هتل ها و ملک های رزرو و اجاره ای، کمپین PPC (پرداخت با هر کلیک) و SEM (بازاریابی موتور جست وجو) می تواند بازده ROL قابل توجهی داشته باشد. اما مانند سئو سایت (بهینه سازی موتور جست و جو) مدیریت تأثیر گذار کمپین و نیازمند تحقیق، آگاهی و تخصص می باشد، که دقیقا همان چیزی است که ما برای کاربرانمان به وجود می آوریم و به شما بر روی هوشیارانه ترین راه اختصاص دادن هزینه به تبلیغ مشورت می دهیم.


pay per click 3 1


- اعتبار مدیریت وب سایت هتل


چیزی که مردم در کانال هایی مانند گوگل، Trip advisor و Expedia درباره ی ملک شما می گویند می تواند باعث موفقیت بیشتر کسب کار شما و یا شکست آن شود. اما وقتی نوبت به تأثیرگذاری و همکاری در این تفسیر می رسد، شما در مرحله قدرت هستید. خدمات اعتبار مدیریت ما تلاش می کند جایگاه وب سایت هتل شما را در سایت هایی که بازدید می شوند بالا ببرد و اعتبار شما را در یک مسیر مثبت پیش ببرد این کار با کمک کردن به وب سایت در دادن پاسخ های تأثیر گذار به بازدیدها و ترغیب بیننده ها به بازدید های جدید و مثبت امکان پذیر می باشد.


- رسانه های اجتماعی


حضور رسانه های اجتماعی قوی برای وب سایت هتل یک لازمه است. سختی این کار زمانی مشخص می شود که تصمیم می گیرید حضور رسانه های اجتماعی را به صورت تأثیر گذار ساختاردهی و مدیریت کنید. علاوه برآن به زمان و منابع نیز برای انجام این کار نیاز دارید.
استراتژی رسانه های اجتماعی خود را با اطمینان به تیم ما بسپارید. تیم ما روش های خلاقانه برای ساختن برند شما، به کار گرفتن بازار هدف شما و تقویت رزرو آنلاین ملک شما را پیدا می کند.


social media 2 1


- به وجود آوردن بلاگ و به روز رسانی مرتب آن


بلاگ علاوه بر تاثیر بسزایی که بر سئو سایت  ( بهینه سازی سایت ) شما می گذارد، یک ابزار بسیار مؤثر برای درگیر کردن بیننده ها با وب سایت هتل شما است.
با کسب و کار های اطراف خود تبادل اطلاعات کنید، در معرفی یک دیگر نقش داشته باشید و وقایع روز را به صورت عمومی اعلام کنید. ( مانند روزهای جهانی، وقایع مهم تاریخی، جشن ها، مراسم ها، همکاری با مجموعه ها و ...) این فعالیت ها باعث رفت و آمد تعداد زیادی بیننده به وب سایت هتل شما می شود و ترافیک زیادی را به وب سایت هتل شما می کشاند.


blogging 2 1


- برند سازی و استراتژی بازاریابی اینترنتی


تیم طراحان، استراتژیست ها و متخصصان بازاریابی اینترنتی ما کارشناسانی هستند که تشخیص دهند وب سایت هتل شما چگونه می تواند به صورت تاثیر گذار در بازار دیجیتال امروز قرار گیرد و بازاریابی کند. از صاحبان کلبه های کوچک اجاره ای گرفته تا صاحبان املاک لوکس و هتل ها، تیم ما می تواند در ساخت و توسعه یک برند قدرت مند به شما کمک کند. بازارهای هدف شما را شناسایی کرده و یک برنامه بازاریابی دیجیتالی برای رسیدن به اهداف کسب و کار شما به وجود آورد.

 

Branding 1 1 1


- کمپین های سفارشی


اگرچه ممکن اسن تعامل با جامعه ی محلی اقدامی ابتدایی باشد، اما به کاربردن بازاریابی ایمیل با تبلیغات خلاقانه می تواند به شما کمک کند. تیم ما در ساخت و توسعه کمپین های سفارشی به شما کمک خواهد کرد تا رزرو های بیشتری را به سمت خود بکشید و برندی قوی تر را بسازید. با آژانس های مسافرتی بیشتری وارد تعامل شوید که در نتیجه به رزرو بیشتر هتل شما خواهد انجامید.