طراحی وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی ١

 


طراحی وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی کار آسانی نیست! اول از همه قوانین داخلی وجود دارند، نیازهای افراد و صورت جلسه ی مجموعه بر نیاز های تمام سازمان ارجحیت دارد. به نظر می رسد این پیچیدگی طراحی وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی را بیشتر از هر حرفه و صنعت دیگری تحت تاثیر قرار می دهد. دومین و سخت ترین مورد این است که کارمندان یک بیمارستان سخت مشغول به کارند، کاری که شامل فعالیت عملی است و از کاغذ بازی و پشت میز نشستن خبری نیست. بیشترین درگیری که بازاریابان وب سایت بیمارستان دارند به جود آوردن محتوایی است که جریان خاص برنامه و بخش های کلینیکی یک مرکز درمانی را بازگو کند. همچنین علاوه بر آن، یک وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی توضیح دهد که برای مثال چرا یک روش درمانی خاص برای یک بیمار پیش گرفته شده است و بهترین انتخاب درمانی بوده است. و چون کارکنان یک بیمارستان در حال نجات جان افراد هستند، مشخص کردن محتوایی که شما به دنبال آن به وب سایت بیمارستان می روید برایشان سخت تر میشود .


نکات طراحی وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی

 


- توسعه یک نقشه مسیر دیجیتالی در وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی


توسعه یک نقشه مسیر دیجیتالی در وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی نقش بسزایی دارد. وب سایت ها. برنامه های موبایل. بازار جست وجو. تبلیغات آنلاین. بازار محتوا. هیچ محدودیت و انتهایی در تکنیک های بازاریابی اینترنتی که می توانید برای کسب و کار خود انتخاب کنید وجود ندارد. با این حال نقشه مسیر شما باید با رسانه دیجیتالی که بیشترین استفاده را در میان کاربران و بیننده های شما دارد مطابقت کند. برای مثال اصلا عاقلانه نیست که وقت خود را صرف به وجود آوردن یک استراتژی رسانه اجتماعی کنید اگر می دانید کاربران و بیننده های شما از آنها استفاده ای نمی کنند. (تذکر: از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند!)

 


- قاب بندی و فوتوشاپ را فعلا کنار بگذارید و با برند سازی خود شروع کنید. برند سازی قدرتمندترین نقطه تمایز شماست.


داستان بیمارستان خود را بگویید. با بازگویی میراث، نوآوری، فرهنگ و مردم خود آن را هدایت کنید. این ها موارد خاص در مورد شما هستند. تعداد بیشماری کتاب، مقاله و مشاوره هایی وجود دارد که می تواند به توصیف و ساخت یک توافق و رضایت در خصوصیت و ارزش برند شما کمک کند.


hospital web design stories 1

 

- تحقیق مقدماتی


مطمئن شوید وب سایت بیمارستان تان اهداف خواننده هایتان واهداف تجاری سازمانتان را برآورده می کند. بهترین راه، انجام بخش های کوچکی از تحقیقات مقدماتی در بخش نخستین پروژه تان و استفاده از آن دیدگاه ها برای شکل دهی استراتژی بازاریابی اینترنتی است. .

 

- اصول سازماندهی: نزدیک شدن به مدل ذهنی کاربر


بیمارستان ها توسط سازمان ها سازمان دهی می شوند. با این حال یک بیمار، وب سایت بیمارستان را را پس از تشخیص بیماری برای شرایط و بیماری ها مرور می کند. محتوای وب سایت بیمارستان شما نیز باید به همین ترتیب سازمان دهی شود.

 

- اصول سازماندهی: نوع محتوا


یک وب سایت بیمارستان می تواند بیش از ٣٠٠٠ صفحه محتوا داشته باشد. برای کمک به معمار، نوشتن و خرید از تعداد متفاوتی سازمان های کلینیکی، تحقیقاتی و آموزشی، محتوای خود را بر اسا نوع محتوا سازماندهی کنید: برنامه های درمانی، چشم اندازهی سازمان، پروفایل های فیزیکدان ها، برنامه های کمک هزینه تحصیلی، برنامه های تحقیقاتی، آزمایشگاه های تحقیقاتی، مقالات خبری و ... .

 

hospital we design research

 


در اینجا لیستی از انواع محتوای یک بیمارستان را که کمک به سزایی در سازمان دهی وب سایت بیمارستان شما می کنند مشاهده می کنید.


hospital web design content

 


هر چه سریع تر در فرآیند کار وب سایت بیمارستان محتوای پیچیده تان را آدرس دهی کنید بهتر است. به وجود آوردن این ساختار به معمار و سازنده اطلاعاتتان کمک خواهد کرد تا فرآیند نقشه وب سایت و قالب کلی را شروع کند. همچنین باعث می شود سهام دار ها بفهمند در کدام قسمت ورودی بیشتری درخواست می شود و در آخر باعث می شود جست و جوی وجهی و نمایش محتوای متنی در سراسر وب سایت امکان پذیر باشد.

 

- استراتژی محتوا: محتوای دیجیتال به عنوان فایل های مربوط به بیماران


وب سایت بیمارستان شما باید برند و نقاط تمایز شما را بازگو کند. همچنین آن را روشی برای بهبود تجربه بیماران تان در نظر بگیرید. از یک وب سایت با قالب ساده که درخواست وقت ویزیت ارسال می کند و بیماران را ارجاع می دهد گرفته تا ابزار آنلاینی که به بیماران اجازه می دهد که با اطمینا با ک متخصص صحبت کنند، قبضی را پرداخت کنند، نسخه ای را مجددا بپیچند و به سوابق پزشکی خود دسترسی داشته باشند، یک وب سایت بیمارستان موفق خواننده را قادر می سازد تا با تامین کننده سلامتش به تعامل بپردازد و فرآیند ارتباط را آسان تر کند.

 

hospital web design easy pay

 

 

- استراتژی محتوا: تلاش خود را بر روی به وجود آوردن جالب ترین پروفایل پزشکی و انواع محتوای برنامه های درمانی متمرکز کنید.


جدول ترافیک وب سایت خود را بررسی کنید. بیمارانی که به وب سایت شما مراجعه خواهند کرد مایل اند بدانند که پیشنهاد شما چیست و چه کسی این پیشنهاد را می دهد.

 

hospital we design offers

 

 

پروفایل پزشکان:


ممکن است برای سازمان شما مسئله جدیدی نباشد اما طراحی دوباره وب سایت می تواند فرصتی باشد تا بر روی پروفایل پزشکی خود دوباره فکر کنید و با فرصت های نمایش محتوا زندگی دوباره ای به آن بدهید.

 

hospital we design profile

 

 

برنامه های درمانی:


این نوع از محتوای بسیار مهم در وب سایت بیمارستان های زیادی نادیده گرفته می شود. حتی اگر وجود هم داشته باشد به صورت پراکنده و متناقض در سازمان شما به وجود آمده است. برنامه های درمانی می توانند هر چیزی از توصیف یک برنامه بیمارستان مشخص گرفته تا شکل بندی و خلاصه ای از آنچه یک بیمارستان را خاص و نوآور می کند. این توصیفات ٣٥٠ تا ٣٦٠ کلمه ای همچنین می توانند پزشکان را برجسته کند، جوایز، شناخت، مقالات خبری، رضایت نامه بیماران مرتبط، پیشرفت تحقیقات، آزمایشات کلینیکی و ویدئو را در خود جا بدهند. این محتوا زمانی به اوج موفقیت خود می رسد که جایگاهی در میان برنامه های کلینیکی و برنامه های درمانی با رقبای شما مقایسه شود. (چون بیماران شما به صورت آنلاین برنامه های درمانی وب سایت بیمارستان های مختلف را با هم مقایسه می کند و شما باید از این مقایسه سر بلند خارج شوید.)

 

hospital web deign treatment programs

 

 

مطالعه مقاله طراحی وب سایت بیمارستان و مرکز درمانی ٢

با دانستنی های دیگر کارآفرین وب همراه ما باشید.